معرفی سرکنسول
اطلاعیه ها
گالری تصاویر
پيوند هاي مهم
 
 
اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه

امروز: سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٣ |
اوقات شرعی شهرهای مختلف آلمان، از جمله مونیخ، به صورت زیر قابل دسترسی هموطنان گرامی می باشد
در زمینه تردد مشمولین به ایران تسهیلات جدیدی ایجاد شده است.
تعطیلات رسمی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران- مونیخ در سال جاری خورشیدی به شرح زیر می باشند
اطلاعیه تمدید کارتهای ملی که اعتبار آنها به پایان رسیده باشد
دكتر ظريف وزیر امورخارجه کشورمان واياد مدني دبيركل سازمان همكاريهاي اسلامي در نيويورك ملاقات كردند .
دكتر ظريف و وزيرخارجه إمارات عربي متحده در نيويورك ملاقات كردند.
وزراى خارجه جمهوری اسلامی ايران و ايسلند صبح امروز با يكديگر ملاقات و درباره زمينه هاى همكارى مشترك در حوزه دوجانبه و بين المللى گفتگو و تبادل نظر كردند.
وزراى خارجه جمهوری اسلامی ايران و اكراين صبح امروز در نيويورك ملاقات و درباره اخرين وضعيت اوكراين، برقرارى اتش بس و روابط دوجانبه گفتگو و تبادل نظركردند.
وزراى خارجه جمهوری اسلامی ايران و پاكستان صبح امروز با يكديگر ديدار و پيرامون آخرين تحولات غرب آسيا، افغانستان، روند مذاكرات هسته اى،همكاريهاى مشترك گفتگو و تبادل نظر كردند.
وزراى خارجه جمهوری اسلامی ايران و تركمنستان صبح امروز در نيويورک ديدار و ضمن مرور ابعاد مختلف روابط فيمابين ،امادگى خود را براى ارتقا مناسبات بويژه در زمينه هاى انرژى، حمل و نقل ريلى و جاده اى اعلام نمودند.
اولین نشست کمیته سیاسی مشترک جمهوری اسلامی ایران و دولت کویت به ریاست معاونین وزرای خارجه دوکشور در تهران تشکیل شد و طی آن موضوعات دوجانبه و آخرین تحولات منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
سخنگوی وزرات امور خارجه ضمن استقبال از توافق حاصله بین معترضین و دولت یمن ، این توافق را مرهون هوشمندی مردم یمن و خویشتنداری دولت، احزاب و جریان های سیاسی و اجتماعی آن کشور در روند اعتراض های اخیر دانست.
محمد یوسف حاجی رئیس کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی سنای کنیا با حسین امیر عبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد .
نقشه سایت |  وزارت امورخارجه | هزینه های کنسولی | تماس با ما | ساعات كار و حوزه اداری