گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
پنج شنبه 27 آپریل 2017؛ 14:48
 
اطلاعیه شماره-5
با توجه به سوال برخی از هم میهنان گرامی در خصوص واجدین شرایط رای دهی ( بلحاظ سنی)  در انتخابات ریاست جمهوری به آگاهی  میرساند :
کلیه ایرانیانی که در تاریخ  1396/2/29دارای هجده سال تمام باشند ( متولدین 1378/2/29 خورشیدی و  1999/5/19 به قبل ) میتوانند در انتخابات شرکت نمایند.
 
 
 
چهارشنبه 26 آپریل 2017؛ 12:27
اطلاعیه شماره -4
به آگاهی هم میهنان گرامی مقیم ایالتهای بایرن و بادن وورتمبرگ میرساند که با توجه به برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ در روزجمعه 29 اردیبهشت سال 1396( 19می 2017)  از ساعت 8 صبح لغایت 18 ؛ سرکنسولگری در تاریخ ذکر شده از ارائه خدمات کنسولی  معذور بوده و بدینوسیله از هم میهنان گرامی درخواست میگردد نسبت به تنظیم برنامه مراجعات خود به سرکنسولگری در زمانهای قبل یا بعد از تاریخ مزبور مبادرت نمایند.
 
 
 
 
 
 پنجشنبه 20 آپریل 2017 ؛ 14:37
اطلاعیه شماره -3
به اطلاع هم میهنان گرامی مقیم ایالتهای بایرن و بادن وورتمبرگ میرساند که ستاد انتخابات خارج از کشور مستقر در وزارت امور خارجه با اختصاص پست الکترونیک به آدرس  زیر آمادگی پاسخگویی به سوالات هم میهنان گرامی مقیم خارج از کشور در خصوص انتخابات دوره  دوازدهم   ریاست جمهوری اسلامی ایران را اعلام داشته است:              
                                                                  p.election1396@mfa.gov.ir
 
 
 
 چهارشنبه 19 آپریل 2017 ؛ 19:22
اطلاعیه شماره -٢                                                                                                                                                                       
با توجه به سوال برخی از هم میهنان گرامی مقیم ایالتهای بایرن و بادن وورتمبرگ در خصوص شرکت در انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری اسلامی ایران بدینوسیله پرسش و پاسخ زیر برای آگاهی سایر هم میهنان مقیم ارائه میگردد:
پرسش :
 آیا برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری با توجه به اینکه در حوزه آن سرکنسولگری ( ایالتهای بایرن و بادن وورتمبرگ ) اقامت داریم ؛ حتما میبایست در مونیخ رای خود را به صندوق بیاندازیم؟ یا به دلیل نزدیکی جغرافیایی به برخی حوزه های انتخابیه ديگر بطور مثال فرانکفورت میتوانیم در آن محل رای دهیم؟ 
پاسخ سرکنسولگری :
برای شرکت در انتخابات شما میتوانید در هریک از نمایندگیهای کشورمان در آلمان يا هر كشور ديگري که دارای صندوق رای گیری باشد حضور یافته و نسبت به رای دهی اقدام نمایید.
حتی ایرانیانی که مقیم خارج از کشور نباشند ولیکن در روز رای گیری در خارج از ایران حضور داشته باشند میتوانند با در دست داشتن گذرنامه ایرانی و حضور در هریک از نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران در ديگر کشورها در انتخابات شرکت نمایند.
موضوع مهم برای ایرانیانی که در خارج از کشور رای میدهند همراه داشتن گذرنامه ایرانی میباشد.
 
 
 
 
 سه شنبه 18 آپریل 2017 ؛ 16:55
 
اطلاعیه شماره- 1                                                                                                                                                                                                                                 
با سلام و احترام                                                                                                                                                                                                   
   به اطلاع هم میهنان گرامی  مقیم در ایالتهای بایرن و بادن وورتمبرگ میرساند که پیش بینی لازم برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ  به آدرس Mauerkircherstr. 59,81679 München بعمل آمده است و انشاء الله در روز جمعه 19 ماه می 2017 (1396/2/29 ) در خدمت هم میهنان گرامی خواهیم بود.
برای مزید اطلاع اعلام میدارد در آلمان علاوه بر سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ ؛ محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در برلین؛ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت ؛ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ و ساختمان سابق سفارت جمهوری اسلامی ایران در بن نیز بعنوان محل اخذ رای معرفی گردیده است.
به همین مناسبت و به منظور آگاهی از اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری کشورمان ؛ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ علاوه بر اطلاع رسانی از طریق کانال تلگرام سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ به آدرس  t.me/irangkm بخشی را نیز در این ارتباط بر روی صفحه نخست سایت سرکنسولگری به آدرس  www.irangkm.de اختصاص داده و آماده دریافت سوالات  و نظرات هم میهنان گرامی مقیم  از طریق تلگرام http://telegram.me/generalkonsulat  و ایمیل gkoffice@irangkm.de میباشد.
اداره کل ارزیابی و نظارت

سامانه تاک - تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران